Knihovna se nachází po levé straně v čajovně na ORJ. Obsahuje jak různé skautské příručky (zdravověda, hry, táboření, práce se stezkami, aj.), tak vybranou skautskou beletrii (např. Foglarovky). Dále se v knihovně nacházejí svázané skautské časopisy.

Knihy je možné si vypůjčit během konání okresních rad. Termíny rad najdeš v kalendáři jako ORJ. V případě dotazů můžeš kontaktovat emailem Táňu (Taťána Dudáčková) – tanuldab@gmail.com.

Jak to funguje?

Při výpůjčce se prosím zapiš do sešitu, který je umístěn v knihovně v bílém košíku. Knihy si půjčuj jen na nezbytně dlouhou dobu. Při vrácení nedávej knihy zpět do police, ale do bílého košíku. Dále prosím zaznamenej v sešitě, že jsi knihu vrátil.

Doplňování knih

Knihovnu chceme dle možností dále obohacovat. Níže najdeš seznam knih, které bychom rádi doplnili. V případě, že máš některou z knih (popř. i jinou vhodnou knihu) doma a chtěl bys ji darovat do knihovny, kontaktuj prosím Táňu.

Knihy k doplnění: