Opravdu skautský ples 2019

Kdy: pátek 15. března 2019 od 20:00

Kde: Sokolovna Bolevec - přesná adresa je Ledecká 19, Plzeň (nedaleko zastávek tramvaje č. 1 Majakovského nebo Mozartova a zastávky nočních linek N1 a N4 Majakovského). Sál bude otevřen od 19:30

Vstupenky: cena vstupenky je 200 Kč. Tentokrát je možné rezervovat max. 6 vstupenek na osobu!

» V letošním roce bude možné zakoupit vstupenky pouze v elektronickém předprodeji. Rezervační systém bude otevřen v neděli 20. ledna ve 20:00 (sledujte panel, který se zobrazí vlevo). Součástí nákupu vstupenky bude možnost vybrat si místo u konkrétního stolu (viz orientační plánek sálu; u každého stolu je 11 míst).

» Doporučujeme vyzvednout si zakoupené vstupenky v předstihu. Zaplacené vstupenky budou k vyzvednutí v Liman sportu od 4. února 2019. Vstupenky můžete vyzvednout i někomu jinému (s jeho souhlasem), budete však k tomu potřebovat znát všechny údaje uvedené v objednávce (jméno, e-mail, počet vstupenek, označení stolu a variabilní symbol).  Zbylé objednávky budou připraveny na plese před otevřením sálu (18:45-19:15).

» Rezervované vstupenky je nutné uhradit do 5 pracovních dnů na účet 2900524052/2010 (viz potvrzující e-mail). Jako variabilní symbol uveďte 19XXXXXX, kde XXXXXX je posledních 6 číslic telefonního čísla uvedeného v rezervaci. Platby za vstupenky je možné sledovat zde.

» Vstupenky není možné zakoupit na místě a do sálu budou vpuštěny pouze osoby s platnou vstupenkou.

ples19 web 01 plakat

Kapela: Piggy Band - kapela, která hrála na našem plese v roce 2017 a získala vůbec nejlepší hodnocení ve zpětné vazbě

Moderátor: Martin Štěrba (Agi) - bývalý předseda Okresní rady Junáka Plzeň-město

Těšit se můžete na skvělou muziku, předtančení střediska Střela, zajímavý program, skauty a skautky oděny ve společenském, fotokoutek a opravdu skautskou atmosféru. Samozřejmě zveme i všechny kamarády a příznivce skautingu, kterým doma ve skříni skautský kroj nevisí a netuší, co to je uzlovačka.

Nemůžete se dočkat? Sledujte novinky na Facebooku přímo v události Opravdu skautský ples! Především tam budeme postupně zveřejňovat například informace o programu nebo případném druhém kole prodeje vstupenek.

Podělte se s ostatními o zážitky z plesu a z příprav na něj - na Instagramu pod hashtagem #skautplzen a #opravduskautskyples. #

Oficiálním pořadatelem Opravdu skautského plesu 2019 je Okresní rada Junáka Plzeň-město