Jak podpořit plzeňské skauty

Podpořte nás finančně, materiálně nebo službou!

Vítáme jakékoliv částky, pravidelné nebo jednorázové, bankovním převodem nebo složenkou. Uvítáme také materiální dary – vybavení  pro chod oddílů, středisek či naší kanceláře (sportovní  a outdoorové vybavení, kancelářskou techniku, papírenské zboží apod.) nebo různé předměty jako ceny do soutěží (propagační předměty, staré kolekce zboží apod.). Oceníme také, když nám nabídnete službu, ať už je to barevný tisk nebo například výroba propagačních triček. Samozřejmostí je sepsání darovací smlouvy. Uplatněním daru si můžete snížit základ daně z příjmu. 

Staňte se naším sponzorem!

Patříte mezi firmy, které  uvažují společensky odpovědně? Rádi byste spojili podporu dobré věci s propagací Vaší společnosti? Ozvěte se nám! Nebráníme se jakýmkoliv novým zajímavým návrhům. 

Propagujte nás!

Možností propagace je mnoho, vyberte si ten, který Vám vyhovuje nejlépe. Můžete nám například pomoci umístěním našich propagačních materiálů – letáků, samolepek, propagačních panelů či plakátů do výloh obchodů, do čekáren ordinací, knihoven, škol či dalších veřejných institucí, umístěním banneru na Váš blog či internetové stránky, zajištěním propagace našich aktivit na billboardech či v médiích.

Kontakt

Plzen 2015 ÚMO 3 Český rozhlas Liman sport Moudrá sova Železářství Votrubec MŠMT