Opravdu skautský ples 2018

Ani v roce 2018 nebude v plzeňské plesové nabídce chybět tradiční Opravdu skautský ples, neboli jedinečná akce, na které se sejdou skauti z celého Plzeňského kraje ve společenském.

Zváni jsou všichni bez rozdílu barvy šňůrky či domovenky na kroji (ukrytém v průběhu plesu doma ve skříni). Na plese rádi přivítáme i širokou veřejnost, která se nebojí opravdu skautského programu ani trochy recese. :-)

Kdy: pátek 9. 3. 2018

Kde: Sokolovna Bolevec - Přesná adresa je Ledecká 19, Plzeň (nedaleko zastávek tramvaje č. 1 Majakovského nebo Mozartova a zastávky nočních linek N1 a N4 Majakovského).  Sál bude otevřen od 19:30

Vstupenky: cena vstupenky je 190 Kč. (max. 11 ks na osobu)

»  V letošním roce bude možné zakoupit vstupenky pouze v elektronickém předprodeji. Rezervační systém bude spuštěn ve  středu 17. ledna ve 20:00 h (sledujte panel, který se zobrazí vlevo). Součástí nákupu vstupenky bude možnost vybrat si konkrétní místo u stolu (viz orientační plánek sálu; u každého stolu je 11 míst).

» Doporučujeme vyzvednout si zakoupené vstupenky v předstihu na vybraných akcích a ve vybraných časech. Zbylé objednávky budou připraveny k vyzvednutí na místě před otevřením sálu.
» 6. února: 17:30-18:30 (Junák, Americká 29)
» 7. února: 18:15-18:45 (Junák, Americká 29)
» 22. února: 18:40-18.59 (Střecha, Škroupova 1), v případě zabouchnutých dveří volejte: 723513284 (od 19 hod. začíná na Střeše akce = nebude možné dovolat se)
» 6. března: 18:00-19:30 (Junák, Americká 29)
» 9. března 18:45-19:15 (Sokolovna Bolevec) - Snažte se vyzvednout si vstupenky v jiném z uvedených termínů, vyhnete se frontám.
» Další termíny brzy doplníme.

» Rezervované vstupenky je nutné uhradit do 5 pracovních dnů na účet 2900524052/2010. Jako variabilní symbol uveďte 17XXXXXX, kde XXXXXX je posledních 6 číslic telefonního čísla uvedeného v rezervaci. Platby za vstupenky je možné sledovat na zde.

» Vstupenky nebude možné zakoupit na místě a do sálu budou vpuštěni pouze osoby s platnou vstupenkou.

Kapela: Bride Band

Těšit se můžete na skvělou muziku, bohatý program (ve kterém nebude chybět parádní předtančení plzeňského střediska Střela), tombolu, fotokoutek a opravdu skautskou atmosféru. ;-)

Nemůžete se dočkat? Sledujte novinky na Facebooku přímo v události Opravdu skautský ples! :) Na FB budeme postupně zveřejňovat například informace o programu.

Podělte se s ostatními o zážitky z plesu a z příprav na něj - na Instagramu pod hashtagem #skautplzen a #opravduskautskyples.

Pořadatelem letošního plesu je Krajská rada Junáka Plzeňského kraje.